Jakub MRUGALSKI.PL


Poniżej przedstawiam Ci moje komercyjne projekty, które mogą Ci się przydać do rozwoju w branży IT i nie tylko.

MIKR.US - serwery VPS

Serwery VPS przeznaczone do nauki administracji, programowania i do stawiania środowisk developerskich. Są to jedne z nielicznych serwerów z aktywną, pomagającą sobie wzajemnie społęcznością (FB / Discord)

Kurs NGINX

Wideo kurs konfiguracji serwera webnowego NGINX. Od zupełnych podstaw po znacznie bardziej zaawansowane konfiguracje. Jest to pigułka niezbędnej wiedzy dla admina/devopsa, przekazana w niespełna godzinę.

Docker w godzinę

Pigułka wiedzy z pracy z kontenerami. Podstawy dla osób, które do tej pory nie pracowały z Dockerem lub których praca z kontenrami ograniczała się do uruchomienia gotowego obrazu. Autorem kursu jest Damian Naprawa. Ja jestem jedynie wydawcą.

Mini kurs CURL

Pigułka wiedzy na temat korzystania z narzędzia CURL. Wykonywanie zapytań, debugowanie odpowiedzi, nadpisywanie nagłówków, obsługa ciasteczek i wiele innych.

Grupologia (ebook)

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć na temat zakładania, prowadzenia i promowania grup na Facebooku. Zarabiam w tej branży od wielu lat, a w książce dzielę się swoimi doświadczeniami w tym temacie.